Skip to content

DLACZEGO MY?

MISJA

Nasze doświadczenie w produkcji elementów metalowych wielkoskalowych, aluminiowych i z tworzyw sztucznych pozwoli sprostać każdym wymaganiom, wśród których najważniejsze są dla nas jakość wykonanych produktów, a także przestrzeganie terminów zleceń. Dla klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty obejmującej ogólnie obróbkę metali CNC, przygotowaliśmy specjalny formularz kontaktowy na stronie, a także polecamy kontakt telefoniczny.

OBRÓBKA METALU I TWORZYW SZTUCZNYCH

Nasze doświadczenie w zakresie wykorzystania technologii numerycznej przekracza już 15 lat. Obróbka metalu CNC oraz tworzyw sztucznych z wykorzystaniem naszych maszyn pozwala na stworzenie precyzyjnie i szybko wykonanych elementów ze stali nierdzewnej. Z każdym rokiem zyskujemy nie tylko większą wiedzę i doświadczenie, ale także poszerzamy zakres naszych usług, co przekłada się również na większą liczbę klientów korzystających z naszej oferty. Wpływa na to również przestrzeganie terminów oraz rzetelność wykonywanych działań na terenie Gdańska.

URZĄDZENIA

W parku maszynowym CNCPartner.pl wyróżnia się grupa wzdłużnych automatów tokarskich z podajnikiem, dzięki którym zwiększyliśmy znacznie nasze możliwości obróbkowe. Jesteśmy w stanie wykonać duże serie w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Jednocześnie oferujemy wytwarzanie krótkich serii i pojedynczych detali, wykorzystując pozostałe tokarsko – frezarskie centra obróbcze.

WYKORZYSTYWANE MATERIAŁY

Obszar naszej działalności obejmuje kompleksowe wykonanie elementów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, brązu, mosiądzu i tworzyw sztucznych, łącznie ze spawaniem i montażem. Optymalnie upraszczamy i przyspieszamy procesy produkcyjne od projektu do gotowego produktu. We wszystkich etapach powstawania produktów najistotniejsza jest dla nas ich finalna jakość.

KLIENCI

Wśród naszych klientów korzystających z obróbki metali CNC znajdują się przedsiębiorstwa, których głównym obszarem działalności jest produkcja:

  • elementów ze stali nierdzewnej i aluminiowych,
  • artykułów w ramach branży AGD,
  • produktów firm meblarskich,
  • akcesoriów z dziedziny Automotive.