OBRÓBKA METALU DLA PRZEMYSŁU. PROFESJONALNE USŁUGI TOCZENIA CNC, FREZOWANIA CNC, SPAWANIA MAG TIG. KONSTRUKCJE STALOWE. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆ
OBRÓBKA METALI CNC

Od ponad 10 lat CNC Partner stawia na numeryczną technologię przyszłości. Zastosowanie nowoczesnych maszyn przekłada się bezpośrednio na dynamikę i najwyższą dokładność w podstawowej dziedzinie naszej działalności, jaką jest obróbka metalu CNC. Nasza firma stale rozszerza swoją ofertę, chcąc sprostać każdemu zadaniu, zdobywając coraz większą liczbę zadowolonych klientów, ceniących sobie precyzję wykonania, terminowość i rzetelność podczas długoterminowej współpracy.
W parku maszynowym CNCPartner.pl wyróżnia się grupa wzdłużnych automatów tokarskich z podajnikiem, dzięki którym zwiększyliśmy znacznie nasze możliwości obróbkowe. Jesteśmy w stanie wykonać duże serie w krótkim czasie i bardzo atrakcyjnej cenie. Jednocześnie oferujemy produkcję krótkich serii i pojedynczych detali, wykorzystując pozostałe tokarsko – frezarskie centra obróbcze.
Obszar naszej działalności obejmuje kompleksowe wykonanie elementów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, brązu, mosiądzu i tworzyw sztucznych, łącznie ze spawaniem i montażem. Optymalnie upraszczamy i przyspieszamy procesy produkcyjne od projektu do gotowego produktu. We wszystkich etapach powstawania produktów najistotniejsza jest dla nas ich finalna jakość.

Obróbka metalu CNCObróbka metalu CNC 02Obróbka metalu CNC 03

Zapraszamy do współpracy producentów części maszyn, producentów artykułów AGD, meblarskich, firmy z branży automotive, i podobnych. Nasze doświadczenie w produkcji wielkoskalowej pozwoli sprostać każdym wymaganiom, zarówno w kwestii jakości wykonywanych elementów, jak i w kwestii terminów i dostaw. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących ogólnie pojętej obróbki metali prosimy o kontakt telefoniczny, lub o wypełnienie formularza obok.

ZADAJ PYTANIE ?

Imię i nazwisko (wymagane)

numer telefonu

e-mail

Treść wiadomości

[recaptcha]


Copyright © 2005 - 2016 by CNCPartner.pl
Realizacja i pozycjonowanie: PUH VITO