Usługi na automatach tokarskich

Usługi na automatach tokarskich nasza firma świadczy już od szeregu lat. Wciąż rozbudowywany park maszynowy pozwala na podejmowanie coraz to bardziej skomplikowanych zleceń. O ile dotychczas podstawowym materiałem obróbczym była stal oraz różnego rodzaju jej gatunki, to obecnie coraz większe znaczenia mają specjalne, trudnoobrabialne stopy metali. Wraz ze zmianą materiałów obróbczych rosną również wymagania w zakresie wydajności i dokładności, oraz jakości warstwy wierzchniej wyrobów. Dlatego, oprócz ogólnie pojętych obrabiarek cyfrowych coraz większe znaczenia mają szlifierki cyfrowe. Przeznaczone są właśnie do obróbki przedmiotów za pomocą ściernic, w szczególności do obróbki wykończeniowej przedmiotów stalowych ulepszanych cieplnie , przy małych naddatkach obróbkowych.

Usługi na automatach tokarskichOgólnie przyjęło się, że odpowiednia znajomość określonych składników obrabianego stopu metalu umożliwi odpowiedni dobór narzędzi skrawających, oraz odpowiednich warunków skrawania, które zagwarantują przewidywalny stopień zużycia i dobrą produktywność. Niestety, często praktyka nie idzie w parze z teorią i narzędzia skrawające oraz parametry obróbki wybrane do danego materiału obrabianego nie zapewniają teoretycznie wyliczonych wyników. Wynikiem czego jest wyprodukowanie przedmiotu nie spełniającego założeń określonych w zleceniu.
Dlatego nie wszystkie firmy są przygotowane merytorycznie, aby świadczyć usługi na automatach tokarskich, w szczególności jeśli chodzi o obróbkę niekonwencjonalnych stopów metali. Nie chodzi już tylko o spełnienie wysokich norm jakościowych, ale również o koszt jednostkowy gotowego produktu. Widza i doświadczenie naszych pracowników pozwalają zminimalizować jednostkowy koszt obróbki skrawaniem nawet pod kątem właściwości materiału danej części. Końcowe koszty zależą również pośrednio, ale i bezpośrednio od materiału elementu obrabianego, a lepsze zrozumienie tych zależności pozwala zapobiec problemom i uzyskać wysoką produktywność obróbki na automatach tokarskich, co skutkuje obniżeniem jednostkowej ceny końcowej produktu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem, lub o wypełnienie formularza obok. Zachęcamy do współpracy producentów części maszyn, narzędzi, silników, sprzętu AGD, akcesoriów meblarskich i podobnych, korzystających z usługi obróbka metali. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, kompleksową obsługę, od zlecenie, przez projekt do wytworzenia i dostarczenia gotowego produktu pod wskazany adres. Zapraszamy.