Skip to content

Targi ITM Polska Poznań 2015

Targi ITM Polska – Innowacje | Technologie | Maszyny – Poznań 2015 odbędzie się od 9 czerwca do 12 czerwca 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od wtorku do piątku, podobnie jak w zeszłym roku, swoje oferty będzie wystawiać czołówka firm z naszej branży przemysłowej. Między innymi zaprezentowane będą nowości w zakresie narzędzi do precyzyjnej obróbki na cyfrowych, wielofunkcyjnych obrabiarkach.  W celu podniesienia standardów i jakości wykonania zleceń obróbki dla naszych Klientów, będziemy poszukiwać najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, programowych i organizacyjnych. Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na:

  • pięcio-osiowy system pomiarów punktowych PH20, który pozwoli w znacznym stopniu podnieść jakość produkcji. Ogromna prędkość pracy i wysoka dokładność pomiaru zapewniają doskonały efekt końcowy produktu.
  • nowoczesne oprogramowanie CAD/CAM, umożliwiające optymalizację czasu pracy obrabiarek, prezentowane na targach.
Targi ITM Poznań

Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na tegorocznych targach ITM 2015 w Poznaniu będzie podstawą do dalszego rozwoju naszej firmy. Pozyskana wiedza będzie wdrażana w procesy technologiczne, umożliwiając sprostanie większym wymaganiom naszych klientów i skróceniu czasu realizacji zleceń dotyczących ogólnie pojętej obróbki skrawaniem.

W celu uzyskania informacji handlowej dotyczącej wykonania elementów toczonych prosimy o kontakt z naszym biurem