Skip to content

Targi INTEC 2014 w Lipsku

W dniach od 24 do 27 lutego 2015 roku przedstawiciele branży maszynowej z całego świata spotkają się w Lipsku na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji INTEC. Jednocześnie na powierzchniach wystawowych odbędą się Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse. Obie te impresy należą do najważniejszych w Niemczech imprez targowych dla branży maszynowej i branży obróbki metali. Obie imprezy zajmować będą powierzchnię aż 4 hal targowych, a ich łączna powierzchnia wystawiennicza wynosić będzie ponad 71.500 m².

Targi INTEC 2014 w Lipsku


Do głównych zagadnień targów InTEC należy najnowsza oferta maszyn i obrabiarek, automatyzacja produkcji i robotyka, technika laserowa i technika spawania, technologie operowania, technika pomiarowa i kontrola jakości, jak i narzędzia precyzyjne, przyrządy oraz produkcja narzędzi i form. Podczas targów obecni są wszyscy wiodący międzynarodowi producenci narzędzi, urządzeń oraz firmy oferujące technologie i usługi w zakresie innowacyjnych technik produkcyjnych i obrabiarek.

Równocześnie odbywają się Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, które należą do wiodących w Europie imprez wystawienniczych dla dostawców części, komponentów i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego i lotniczego oraz tworzyw sztucznych, elektroniki i elektrotechniki. W zeszłym, 2013 roku, na targach Intec oraz Zuliefermesse obecnych było 1.352 wystawców z 29 krajów, w tym 29 firm z Polski oraz 21.400 odwiedzających z 27 krajów, głównie przedstawicieli branży.

Tegoroczna edycja będzie miejscem wystaw stoisk wszystkich wiodących producentów z Niemiec, Włoch, Japonii, Austrii, Polski i Szwajcarii. Z uwagi na fakt, że w 2015 roku Targi INTEC będą w Niemczech pierwszą najważniejszą imprezą targową dla branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek, obecność na targach będzie dla producentów maszyn i narzędzi idealną platformą do prezentacji swojej najnowszej oferty. Dla zakładów obróbki mechanicznej Targi Intec stanowią okazję do decyzji odnośnie zakupu nowych linii produkcyjnych, maszyn, obrabiarek, czy narzędzi.