Targi INTEC 2014 w Lipsku

W dniach od 24 do 27 lutego 2015 roku przedstawiciele branży maszynowej z całego świata spotkają się w Lipsku na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji INTEC. Jednocześnie na powierzchniach wystawowych odbędą się Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse. Obie te impresy należą do najważniejszych w Niemczech imprez targowych dla branży maszynowej i branży obróbki metali. Obie imprezy zajmować będą powierzchnię aż 4 hal targowych, a ich łączna powierzchnia wystawiennicza wynosić będzie ponad 71.500 m².

Targi INTEC 2014 w Lipsku
Do głównych zagadnień targów Intec należy najnowsza oferta maszyn i obrabiarek, automatyzacja produkcji i robotyka, technika laserowa i technika spawania, technologie operowania, technika pomiarowa i kontrola jakości, jak i narzędzia precyzyjne, przyrządy oraz produkcja narzędzi i form. Podczas targów obecni są wszyscy wiodący międzynarodowi producenci narzędzi, urządzeń oraz firmy oferujące technologie i usługi w zakresie innowacyjnych technik produkcyjnych i obrabiarek.
Równocześnie odbywają się Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, które należą do wiodących w Europie imprez wystawienniczych dla dostawców części, komponentów i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego i lotniczego oraz tworzyw sztucznych, elektroniki i elektrotechniki. W zeszłym, 2013 roku, na targach Intec oraz Zuliefermesse obecnych było 1.352 wystawców z 29 krajów, w tym 29 firm z Polski oraz 21.400 odwiedzających z 27 krajów, głównie przedstawicieli branży.
Tegoroczna edycja będzie miejscem wystaw stoisk wszystkich wiodących producentów z Niemiec, Włoch, Japonii, Austrii, Polski i Szwajcarii. Z uwagi na fakt, że w 2015 roku Targi INTEC będą w Niemczech pierwszą najważniejszą imprezą targową dla branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek, obecność na targach będzie dla producentów maszyn i narzędzi idealną platformą do prezentacji swojej najnowszej oferty. Dla zakładów obróbki mechanicznej Targi Intec stanowią okazję do decyzji odnośnie zakupu nowych linii produkcyjnych, maszyn, obrabiarek, czy narzędzi.

Dla zainteresowanych zamieszczamy oficjalną broszurę informacyjną oraz plan targów w pliku PDF.