Skip to content

Produkcja elementów metalowych

Produkcja elementów metalowych w naszej firmie odbywa się głównie na posiadanych w naszym parku maszyn Centrach Obróbczych sterowanych numerycznie. Oprócz samych obrabiarek ważnym aspektem jest wiedza i doświadczenie pracowników, dobór odpowiednich narzędzi skrawających oraz umiejętność stosowania najnowocześniejszego oprogramowania – wszystko po to, aby sprostać największym wymaganiom stawianym przez Klienta.

Nowoczesne technologie wdrażane przez nas na potrzeby kolejnych projektów doskonale wpisują się w najnowsze standardy obróbcze oferowane przez większość renomowanych producentów elementów metalowych. Chcąc wciąż podnosić możliwości technologiczne w naszej firmie staramy się, aby każdy wyprodukowany detal spełniał wszystkie normy jakościowe.
Innowacyjne udoskonalenia rozwiązań CAM 2D i CAM 3D, łącznie z poprawą zarządzania samą produkcją i mechanizmów integracji, które ułatwiają produkcję, ograniczają czas i materiały potrzebne do produkcji elementów metalowych, oraz zwiększają możliwości integracji z narzędziami CAD – to codzienność, którą oferujemy naszym Klientom.

Długo opracowywany i aktualnie wdrożony zrównoważony rozwój firmy daje daleko idące możliwości optymalizacji wydajności posiadanych obrabiarek. Produkcja elementów metalowych, to nie tylko wytworzenie, ale również cały proces związany z dostawą na czas wyprodukowanych partii elementów, utylizację odpadów zgodnie z wymaganiami zasad ochrony środowiska, ciągłe, niezakłócone dostawy materiałów przeznaczonych do obróbki, szybki serwis maszyn, włącznie z wymiana narzędzi – minimalizujący czasy planowanych przestojów serwisowych. Te i inne aspekty, które zawsze są brane pod uwagę powodują, że skracany jest do minimum okres testów produkcyjnych, a zamówiony element jest wykonany prawidłowo już od pierwszej sztuki.

Ogromnie ważna jest cała stabilność procesu obróbki przy produkcji elementów metalowych, która może być traktowana jako metoda przewidywania rezultatów obróbki. Bardzo często konkurencyjne firmy produkcyjne przy podejmowaniu się wykonania małych i średnich partii nie biorą pod uwagę całkowitego czasu produkcji (total manufacturing time), a tym bardziej czasu między wysłaniem zamówienia, a dostawą do Klienta. Takie minimalistyczne podejście potrafi podczas współpracy zniechęcić odbiorców do współpracy z producentem. Mając świadomość, że część całkowitego czasu produkcji, jaką stanowi sama obróbka skrawaniem jest stosunkowo niewielka, dlatego przywiązujemy dużą uwagę do starannego zorganizowania całego procesu przepływu materiałów.
Całość opracowanych działań i procesów w jednoznaczny sposób wpływa na zwiększenie komfortu współpracy pomiędzy nami, a naszym Klientem. Rzetelna informacja i możliwość natychmiastowej reakcji na zaburzenia są bardzo cenione.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z Państwem przebiegała bezproblemowo z poszanowaniem interesów obu stron.